Ana Sayfa   Site Haritası    Bize Ulaşın   Bizi Takip Edin   Facebook  Twitter 

Hakkımızda

Keleşoğlu Ak Mühendislik İnşaat Pazarlama Sanayi Tic. Ltd. Şti, Sakarya/ Sapanca’da inşaat faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız taahhüt işleri yapmak amacıyla 1985 yılında kurulmuş olup 2006 yılında KELEŞOĞLU AK MÜH. İNŞAAT. PAZ SAN. ve TİC. LTD ŞTİ. olarak faliyet göstermeye başlamiştir. . Amacımız sektörümüzde kaliteli ve her anlamda daha sağlıklı ve rahat yaşam alanları sunmaktır.

 

Bu ilkemiz sayesinde daha ilk yılımızda firmamızın bitirmiş olduğu işler herkesin beğenisini kazanmıştır. Üstün hizmet anlayışımız ve zamanında iş teslimimiz sayesinde firmamız Sakarya’da tanınarak son derece referanslı projelere imzasını atmıştır. Bugün ve yarın da bu ilkelerimize bağlı kalarak, yeni projeleri bitirme arzusundayız. Bu arzuyla uzun yıllar hizmet vererek, inşaat sektöründe kalıcı ve aynı zamanda güvenilir bir isim olmak en büyük isteğimizdir. Villa inşaatında sergilediği farklı mimari yaklaşımlarla, bir yandan müşterilerinin zevk ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarken, bir yandan eski mimariyi koruma çabası içinde… 


9 villadan oluşan Maşukiye Sitesi, 11 villadan oluşan Kırkpınar villaları, 10 villadan oluşan Feronya villaları ve Serdivan villaları KELEŞOĞLU AK İNŞAAT İnşaat şirketi tarafından gerçekleştirilen villa projelerinin en nadide örneklerini teşkil ediyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerde ileri görüşlü ve yenilikçi bir yapıya sahiptir.

Doğru ve prensipli çalışmayı kendine ilke edinmiş olan KELEŞOĞLU AK İNŞAAT PAZ. SAN ve TİC. LTD.ŞTİ. , Harfiyat ve alt yapı alanlarında faaliyet göstermek, 20 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet vermiş olup 2006 yılında resmen kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne bir çok projeyi hayata geçirilmesinde sorumluluk almış olup , bu projeleri başarıyla teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

KELEŞOĞLU AK MÜH İNŞAAT PAZ SAN. ve TİC LTD.ŞTİ bir aile şirketi olup yaptığı tüm projelerde dürüstlük ön planda olmaktadır. 

Bizden Haberler

Basında Çıkan Haberler

Sapanca ipek yolu...
Trabzon Projesi Büyük İlgi Gördü...
Trabzon Projesi Büyük İlgi Gördü...
Keleşoğluak Tavuk Çiftliği'ndeki 4 Katlı Ot...
Keleşoğluak Müh. İnşaat Paz.Tic. Ltd. Şti. 2012 Tüm Hakkı Saklıdır.
Guven T. tarafından geliştirilmiştir, CSS ve XHTML uyumludur
Müşteri Hizmetleri
0 264 582 77 14