Ana Sayfa   Site Haritası    Bize Ulaşın   Bizi Takip Edin   Facebook  Twitter 

TRABZON PROJESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ(19/03/2012)

TRABZON PROJESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

 
Bugüne kadar benzeri bir çok başarılı projeye imza atan Keleşoğlu AK Mühendislik Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Trabzon’da “çağdaş, güvenli, sağlam ve doğayla bütünleşen” yenilikçi bir konut anlayışı yaratıyor.
 
Toplam 45.000m2 lik proje alanına kurulan KeleşoğluAK, 180 konutu kapsayan, 5 adet 9 katlı A ve B olmak üzere 2 tip blok ve 3+1, ve 2+1 Dubleks dairelerden oluşmaktadır. KeleşoğluAK içerisinde yer alan 3+1 daire tipinde tasarlanan 9 katlı Residence, tüm Trabzon bölgesinde bir ilk olarak konut anlayışında farklı bir yaklaşım sunuyor. Toplam arazinin 13.000m2’lik alanı (%60.5'i) park ve yeşil alanlara ayrılmış durumda.
 
Konutlarla birlikte planlanmış Alışveriş ve İş Merkezi, 3 katlı galeri bloğundan ve çeşitli büyüklüklerde tasarlanmış kiralanabilir kapalı ve açık toplam 14.000m2 alandan oluşuyor.
 
Her türlü ihtiyaç ve beklentiyi karşılamak hedefiyle oluşturulan KeleşoğluAK, süs ve koşu parkurları, basketbol ve voleybol sahaları, bisiklet yolları gibi bir çok farklı sosyal olanak sunuyor.
 
KeleşoğluAK’ın proje mimarlığını Keleşoğlu Ak’ın yan kuruluşu olan Keleşoğlu Mimarlık İnşaat Ticaret Ltd. Şti. üstleniyor. 5 farklı blok ve 2 farklı daire tipinde planlanan KeleşoğluAK konutları kullanışlı, estetik ve modern mimari yapısı ile size konforlu bir yaşam sunuyor.
 
KeleşoğluAK, deprem riskine karşın güvenli mimari yapısı, her türlü ihtiyaca yönelik sosyal imkanları, doğayla bütünleşen, estetik mimarisi, farklı büyüklüklerde sunulan daire seçenekleri ve ödeme koşullarıyla, size kusursuz bir yaşam sunuyor. Kusursuz Mimari, Kusursuz Sağlamlık, Kusursuz Peyzaj, Kusursuz Yatırım ve Kusursuz Fiyat Avantajı Trabzon’nun kusursuz projesi KeleşoğluAK’da buluşuyor.
 
 
 
 
 
ALIŞVERİŞ VE İŞ MERKEZİ
 
KeleşoğluAK’ta yaşarken herşey elinizin altında…KeleşoğluAK Alışveriş merkezinde;Hipermarket, çeşitli mağazalar, fastfood,sinema ve eğlence bölümleri, toplantı ve düğün salonları, sağlık, eğitim birimleri yeralmaktadır. Karadeniz bölgesinde ilk ve tek olma özelliğini taşıyan KeleşoğluAK alternatif bir konut anlayışı getiriyor. Alışveriş merkezi içerisinde yeralan farklı büyüklükteki ofis blokları çeşitli kullanım olanakları sunuyor. KeleşoğluAK, yenilikçi yaklaşımıyla idealinizdeki yaşam kalitesini yaratıyor. Firmanın yeni projesi olan Keleşoğlu Akkonak projesinde İzmir'de satışa sunuldu.
 
http://www.konutbak.com/haberdetay.asp?ID=118
Haberi Paylaş :
31 Defa Okundu.

Bizden Haberler

Basında Çıkan Haberler

Sapanca ipek yolu...
Trabzon Projesi Büyük İlgi Gördü...
Trabzon Projesi Büyük İlgi Gördü...
Keleşoğluak Tavuk Çiftliği'ndeki 4 Katlı Ot...
Keleşoğluak Müh. İnşaat Paz.Tic. Ltd. Şti. 2012 Tüm Hakkı Saklıdır.
Guven T. tarafından geliştirilmiştir, CSS ve XHTML uyumludur
Müşteri Hizmetleri
0 264 582 77 14