Ana Sayfa   Site Haritası    Bize Ulaşın   Bizi Takip Edin   Facebook  Twitter 

Akçay’daki Dört Katlı Tavuk Oteli(19/03/2012)

Akçay’daki Dört Katlı Tavuk Oteli

Akçay’daki Dört Katlı Tavuk Oteli Görenleri Hayrete Düşürüyor

Civcivler; Keleşoğluak Tavuk Çiftliği'ndeki 4 Katlı Otel'de; 42 Günde Tavuk Haline Geliyor
 
 
Karşıdan Gelen Araba Uzunlarımı Yaktı Sorun Değil
Akçay Köyü'nde 43 dönüm arazi üzerinde bulunan 550 bin kapesiteli, 4 katlı "Tavuk Oteli"nde, Şen Piliç'e yılda 3 milyon tavuk yetiştiriyor. Çiftilik, görenleri hayrete düşürüyor. 
 
Sakarya'nın Sapanca İlçesi'ne bağlı Akçay Köyü'nde yaklaşık 7 Yıldır, 43 dönüm arazisinde Tavuk yetiştiren KeleşoğluAk Tavuk Çiftliği Yöneticileri; yaptırdıkları 550 bin kapesiteli 4 katlı "Tavuk Oteli"yle Şen Piliç'e yılda 3 milyon tavuk yetiştiriyor. 
 
54 Kişiye İstihdam Sağlıyor 
Altı ayrı bölümden oluşan kümese 100 Gram olarak gelen Civciv, 2.5 kğ yem tüketerek, 42 günde tavuk haline geliyor. Çiftliğinde 54 kişiye istihdam sağlayarak, onlar için dayalı döşeli 9 daire tahsis eden KeleşoğluAk Tavuk Çiftliği Yönetim kurulu Başkanı Mustafa-Ecevit ve Ahmet Keleş Kardeşler; 550 bin tavuk kapesiteli çiftliklerinde, Şen Piliç'e her yıl 3 milyon tavuk yetiştiriyor. 
 
Konut Açığın Ortadan Kaldırıyor 
Keleşoğlu Ak Mühendislik İnşaat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yönetim kurulu Başkanı Mustafa-Ecevit ve Ahmet Keleş; ayrıca; "Trabzon Yeniden Canlanıyor" sloganıyla Trabzon'da yaptırdığı "Keleşoğlu AK Center" ile de yeni yapılan alışveriş merkezindeki daireler ve dükkanları da satışa sundu. İzmit'in Ali Kahya İlçesi, Yahya Kaptan Semtindeki apartmanlarıyla da konut açığın ortadan kaldırıyor. (Levent CANDAN / Sakarya) 
 
Haberi Paylaş :
0 Defa Okundu.

Bizden Haberler

Basında Çıkan Haberler

Sapanca ipek yolu...
Trabzon Projesi Büyük İlgi Gördü...
Trabzon Projesi Büyük İlgi Gördü...
Keleşoğluak Tavuk Çiftliği'ndeki 4 Katlı Ot...
Keleşoğluak Müh. İnşaat Paz.Tic. Ltd. Şti. 2012 Tüm Hakkı Saklıdır.
Guven T. tarafından geliştirilmiştir, CSS ve XHTML uyumludur
Müşteri Hizmetleri
0 264 582 77 14